מרבית היזמים ובעלי העסקים לא יהססו להודות בכך, שהתנודתיות בהכנסות היא אחד החלקים המתסכלים ביותר בעסקים הקטנים והבינוניים, גם עסקים שעובדים ומצליחים להניב רווחים לא תמיד מצליחים לאמוד את הרווח שיצא להם בסוף החודש או בסוף השנה לאחר קיזוזי הוצאות, השקעות, החזרים, משכורות לעובדים וכו', מה שיכול לגרום לתסכול גדול מאוד. האם גם אתם זקוקים ליועץ פיננסי, שידע להבהיר לכם את התמונה?

נעים להכיר, אני שרי זאבי, מתמחה בייעוץ לעסקים, בניית אסטרטגיה עסקית ניהול כספים וגיוס אשראי לעסקים. אני מזמינה אתכם להכיר את העסק שלכם מקרוב, ולבחון כיצד אתם יכולים להרוויח ממנו יותר בהווה ובעתיד. שווה לכם יותר להיעזר במומחה!

יועץ פיננסי - חיסכון בעלויות והתוויית מסלול למיקסום רווחיות

כל בעל עסק צריך להיעזר בשירותיו של יועץ פיננסי על מנת לחסוך זמן יקר בניתוח נתונים ובביצוע פעולות שישללו מהעסק משאבים יקרים. בניתוח פיננסי לעסק ובניית תכנית עסקית שנעשית על ידי אני מאפשרת לבעל העסק לקבל החלטות מהירות ואובייקטיביות, שמסתמכות על ניתוח והסקת מסקנות מקצועיים ומדויקים. כמו כן, אני מסייעת לבעל העסק להימנע מטעויות, לצאת ממשברים ולהתמודד עם הפן הפיננסי של העסק טוב יותר, באמצעות כלים וידע, שהופכים להיות חלק בלתי נפרד מניהול העסק.

להכין את העסק לקראת העתיד על ידי ייעוץ פיננסי

כשבעל עסק מדבר על העסק שלו, קל לו להיכנס למקומות רגשיים. כאן אני נכנסת לתמונה ומספקת פרספקטיבה ניטרלית וחיצונית, שמאירה באור אובייקטיבי, שנכון יותר לניהול מוצלח של העסק. על מנת להשתמש במשאבים הכספיים של העסק לצורך קידומו, חשוב לייצב את העסק ובד בבד למקד את החזון במטרה על ידי טקטיקות פעולה, שמובילות לצמיחה. לשם כך אני מגיעה עם ארגז כלים של ייעוץ פיננסי, שנועדו בדיוק למטרות אלו, ומאפשרים לבעל העסק להביט קדימה אל העתיד ולבחון את השינויים שצפויים להתרחש בשוק שבו העסק פועל תוך בניית אסטרטגיה ודרכי פעולה, שיובילו את העסק לצמיחה כלכלית ופעילות עסקית ענפה.

תכנון כספים אישיים ועסקיים - יועץ פיננסי לעסקים

בדרך כלל יועץ פיננסי לעסקים מוזכר בהקשר לבניית אסטרטגיה עסקית, אך לא רק העסק זקוק ליד מכוונת, וחשוב לזכור, שבעוד עובד שכיר מקבל את כל זכויותיו הסוציאליות ומסוגל לבדוק אותם בתלוש השכר, בעלי עסקים צריכים לפתח אסטרטגיה פיננסית עצמאית ותכנית תקציבית עבור העסק, וכמובן שגם עבורם. לא מספיק לי להבטיח ללקוחותיי בטחון כלכלי בעסק, ואני תמיד חותרת להעניק לו בטחון כלכלי גם מחוץ למסגרת העסק. בניית תכנית פנסיה ועתודות כלכליות לבעל העסק הן חלק בלתי נפרד מייעוץ שאני מעניקה, וכך למעשה אני מבטיחה, שלקוחותיי יוכלו ליהנות גם מעסק בריא, מתפקד ומרוויח, וגם מביטחון כלכלי לעת פרישה. מרבית בעלי העסקים לא מצליחים לעשות זאת לבד, בואו לקבל ליווי אישי וייעוץ מקצועי לעסק עכשיו!

השירות שלי לעסק שלכם יאפשר לכם לעסוק בהיבטי הליבה של העסק ויעניק לכם את החופש והביטחון להשיט את הספינה בבטחה.

מיסים - נקודת הכאב של כל עסק

החוקים המשתנים, הדרישות הגבוהות ואי הידיעה כיצד יש להתמודד ולהתנהל מול רשויות המס במדינת ישראל, מציבות לא פעם את בעלי העסקים בקשיים ודילמות לא פשוטות. הייעוץ הפיננסי שאני מעניקה יעזור לכם להצליח לתפקד מול הרשויות הללו ולהבטיח את קיומו של העסק ושגשוגו. באמצעות רכישת כלים וידע בסיסיים, תדעו גם אתם מה קורה בעסק שלכם ולאן הכסף מנותב. זו זכותכם לדעת, וזה הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה לכם כרגע.

  • להפיק את המרב מהשקעות ההון של העסק
  • לשפר ולהאיץ את ההצלחה העסקית של העסק
  • להפוך את העסק ליעיל יותר ורווחי יותר
  • לקבל תחזיות מדויקות להרחבת העסק

אם אתם מחפשים יועץ פיננסי לעסק, שיעזור לכם להתמקד בניהול העסק, אני אשמח לסייע לכם. עם ניסיון רב שנים וידע נרחב, אני מתחייבת לבנות עבורכם תכנית אישית ואינדיבידואלית לעסק, שתשפר את מצבו הכלכלי תוך זמן קצר.