ייעוץ ארגוני מתמקד בניהול הארגון ובתהליכים בתוכו, ונועד לשפר את התפקוד של הארגון תוך צמיחת העובדים והמנהלים . בעידן של היום הידע וההצלחה של הארגון  תלויים לא מעט ברווחתם של האנשים העובדים בו, הנדרשים להביא יכולות אינטלקטואליות ורגשיות מפותחות להשגת מטרות הארגון.
תפקידי כיועצת, לסייע למנהלים בארגון להבין ולהגדיר את מטרותיו בתוך הסביבה שבה הוא פועל, ולבחור את הדרך המיטבית להשגתן.
ייעוץ ארגוני מתאים לארגונים הנמצאים בתהליכי שינוי, הן תהליכי צמיחה והן תהליכי קיטון, וכיום, יותר ויותר ארגונים אף משלבים פעילויות של פיתוח וייעוץ ארגוני בניהול השוטף של הארגון.

כיצד ייעוץ ארגוני לעסקים יעזור לכם?

מטרת הייעוץ הארגוני היא להוביל להנהלת הארגון להביא את הארגון לתוצאות אופטימליות לאורך זמן על ידי הפעלה וניהול נכון של העובדים והמנהלים שלו בכלל, כולל בעת מצבים של שינוי, צמיחה ומשבר, בפרט. אני שואפת תמיד לסייע להגמיש את הארגון, להגדיל את יכולת ההסתגלות שלו לשינויים במשק, להגדיל את יכולתו להתאושש במהירות, להתמודד ולהגיב במהירות לשינויים שמכתיבה הסביבה העסקית המודרנית. השינויים הללו כוללים שילוב אמצעים דיגיטליים בעסק, פיתוח טכנולוגיות חדשות, פתיחה לקהלים בינלאומיים, ריבוי מתחרים, שינוי מערכי שיווק ואפילו שינוי דרכי העסקת העובדים. על מנת להתאים את החברה לכל השינויים הללו באופן חלק ונטול תקלות (במידת האפשר), כדאי להיעזר בתחום ייעוץ ארגוני לעסקים על ידי מומחה חיצוני, שינחה, יעניק ייעוץ, יתכנן את תהליכי השינוי ויוביל אותם בבטחה תוך פיתוח מודלים לשיפור כל תפקודי הארגון בכל המחלקות השונות. על ידי הכרת החברה ולמידת השוק בו היא פועלת יוכל איש מקצוע טוב ליצור אסטרטגיה נכונה ומדויקת, שתאפשר גם למנהלי ובעלי החברה וגם לכלל העובדים בה להשתלב ולהשתנות יחד בדרך הקלה, הבטוחה והמהירה ביותר.

ייעוץ ארגוני לעסק - כיצד אני עושה זאת בפועל?

ההתמחות בייעוץ ארגוני לעסקים מאפשרת לי לאבחן את ההיבטים השונים של העסק החל מהיבטים פיננסיים דרך היבטים באשר למשאבי האנוש וניצול נכון של כישוריהם ועד להיבטים אסטרטגיים למינוף הצלחתו של העסק בעתיד מנקודת מבט אובייקטיבית, נטולת מעורבות רגשית.

מה תקבלו במסגרת השירות ייעוץ ארגוני לעסק?

  1. זיהוי ואיתור בעיות

  2. הכשרת עובדים

  3. זיהוי הזדמנויות עסקיות למינוף העסק, להגדלת רווחים ולהגדלת הפרודוקטיביות

  4. פיתוח ומתן פתרונות לקשיי העסק

  5. בניית תכנית לארגון מחדש של העסק, שכוללת את כל השלבים ותחזית לשינויים שצפויים להתרחש בעקבותיהם

  6. מעקב אחר ההתקדמות לפי התכנית שנקבעה, זיהוי כשלים ותיקונם

אתם מוזמנים ליצור קשר - ייעוץ ארגוני לעסק, ויחד נבחן מהם נקודות החולשה והחזקות של העסק שלכם, כדי לבנות תכנית ייעוץ, שמותאמת לעסק באופן אישי. עכשיו זה הזמן להוביל את העסק שלכם להצלחה!

ייעוץ ארגוני לעסק, מעוניינים? צרו קשר או התקשרו ל-09-8788669 ותובילו את העסק שלכם להצלחה.