האם אתם מחפשים שליטה גבוהה יותר על הכספים וההשקעות של העסק שלכם? האם אתם שואפים להתחיל בבניית תכנית פרישה לעסק הקטן או הבינוני שלכם? עסק מצליח בנוי על יותר מסתם רעיונות גדולים, ויזם אמתי הוא זן נדיר, זה מישהו שיש לו תערובת ייחודית של תכונות, כישורים ומאפיינים המאפשרים להם לנצח את הסיכויים ולעקוב אחר חלומותיו באופן עקבי ונטול פשרות. בעלי עסקים קטנים ויזמים הם אנשים בעלי מוטיבציה גבוהה. הם מונעים להפוך את החברות שלהם למוצלחות, והם תמיד מחפשים אחר הזדמנויות שיסייעו להם להרוויח יותר ולהגדיל את הרווח העסקי והכלכלי שלהם מפעילות העסק. אולם מיקוד חד-אופקי יכול לבוא על חשבון היבטים אחרים בחיים, כולל ניהול הכספים האישיים של האדם.

בעלי עסקים נוטים לחוות גם את "תסמונת הסופרמן", ומנסים לעשות הכל לבד כשמדובר בפעילות עסקית. ההתמחות שלי וניסיוני רב השנים בייעוץ כלכלי לימד אותי אילו נושאים פיננסיים אישיים מקשים על בעלי העסקים ומפריעים להם להתמקד בניהול החברות שלהם.

ייעוץ כלכלי - היכולת לעזור לכם בניהול עתידו הכלכלי של העסק

אני כאן בשבילכם! באמצעות הבנה של האתגרים הייחודיים העומדים לפניכם כבעלי עסק אני בונה אסטרטגיות מחקר פיננסיות על סמך גישה ייחודית לתכנון כלכלי נכון. אני מאמינה, שלכל לקוח יש משהו מיוחד במינו, משהו שהוא רוצה להשיג גם במהלך ניהול העסק וגם במהלך הפרישה. ייעוץ כלכלי יכול לסייע לכם במציאת התוכנית הפיננסית המאפשרת להתמקד בצרכים הפיננסיים לטווח הקצר בעסק וביעדים פיננסיים לטווח הארוך, ובדיוק בשביל זה אני כאן!

ייעוץ כלכלי - זו החלטה מאוד אישית

אתם  זקוקים ליועץ כלכלי לעסקים, שיעשה עבורכם את הניתוח הכלכלי והעסקי, יסיק את המסקנות, יבנה תכנית אופטימלית ויוביל אתכם בדרך לממש אותה.

התחילו בתכנון פיננסי מוקדם:

 • ייעוץ כלכלי שוטף לניהול השקעות

 • תכנון ובחירת תכנית פרישה

 • ניהול סיכונים

 • תכנון עזבון

 • ניהול תזרים מזומנים

 • תכנון למשקיעים, שותפים או יורשים חדשים

על מנת שהעסק שלכם ייהנה מפירות עבור ההשקעה הרבה שאתם מקדישים לו, עדיף להתחיל את התכנון הפיננסי כמה שיותר מוקדם, וככל שתקדימו לעשות זאת, כך העסק שלכם יצליח לממש את מלוא הפוטנציאל שלו.

בדומה לבניין שצריך להיבנות על בסיס יסודות יציבית, חזקים ואיכותיים, כך גם העסק שלכם זקוק לנקודת התחלה טובה, ומומלץ להתחיל בבניית התכנית בהקדם.

אף פעם לא מאוחר להיעזר - ייעוץ כלכלי לעסקים 

גם אם העסק שלכם כבר צבר קילומטראז', זה אף פעם לא מאוחר להתחיל בתכנון פיננסי, ועדיף מאוחר מאשר לעולם לא. בדומה לבית שמשפצים, תהליך ייעוץ כלכלי לעסקים יכול להיות מעט מתיש ולהוציא אתכם מאזור הנוחות, אבל כל זה יתרחש לזמן קצר, כי התנהלות כלכלית מחודשת, שנעשית בצורה שנכונה לעסק שלכם, תוכיח לכם במהרה שאתם בדרך הנכונה, ומשם הכל יהיה לכם הרבה יותר מהנה וקל.

ייעוץ כלכלי לעסק מעניק סל שירותים עשיר

ההתנהלות מול הבנקים יכולה להיות עניין שמעורר חשש בקרב בעל עסק. גם אם העסק עובד ומראה תמונת מצב יציבה, צריך לדעת להציג את הנתונים בצורה משכנעת ולדעת כיצד לנתב את הדברים, כך שהעסק יקבל את המשאבים שנחוצים לו לצמיחה, להתרחבות או לסיוע ברגעי משבר.

שירותי הייעוץ שאני מספקת ללקוחותיי כוללים סל שירותים נרחב. אני כאן לשירותכם:

 • ניהול תזרים מזומנים לעסקים
 • גיוס אשראי לעסקים
 • ייעוץ כלכלי לעסקים ארגוני
 • בניית תכנית ואסטרטגיה עסקית
 • ייצוג הלקוח מול הבנקים וניהול משא ומתן