כבעל עסק, הקשר שאתה מקיים עם הבנקאי שלך הוא אחד מהקשרים העסקיים החשובים ביותר שיכולים להיות לך.

ליווי בנקאי - מדוע מערכת היחסים הזו כה חשובה?

מכיוון שהבנקים ממלאים תפקיד מכריע בסיוע לעסקים להשיג מימון, למקסם את הכספים של העסק ולעזור לחברה להשיג את יעדיה.אלא שבפועל, שמירה על מערכת יחסים תקינה עם המערכת הבנקאית לא כל כך פשוטה. כל עוד העסק עובד ומרוויח, הבנק יחייך אל בעל העסק, אך ברגע שבעל העסק יחווה משבר עסקי, הוא צפוי להיתקל בסגירת הברזים וטריקת דלת בפנים לכן ליווי בנקאי הינו חלק בלתי נפרד מהמערך העסק.

ליווי פיננסי - אתה זקוק למישהו שהבנקים סומכים עליו

הודות לניסיוני רב השנים בייצוג לקוחות עסקיים על ידי ליווי פיננסי, זכיתי לבנות מערכות יחסים יציבות ואמון אישי עם המערכת הבנקאית. לא רק שאני מסוגלת לקחת את האחריות על לקוחותיי כשאני מייצגת אותם, מערכות היחסים שיצרתי מאפשרות לי חופש פעילות רחב יותר, מזה שבעל עסק יקבל אם יפנה לבדו למערכת הבנקאית.

גם לבנקאי שלכם אני יודעת לגשת - ליווי בנקאי לעסקים

ייצוג עסק מול הבנקים מצריך הרבה יותר מתחזית חיובית. על מנת לקבל אופציות מימון טובות ולגייס אשראי עם פריסת תשלומים נוחה והוגנת לצורך הקמת עסק, פיתוח או הרחבה של עסק קיים או הגדלת תזרים מזומנים בעת משבר, יש  להגיע אל הבנק עם תכנית עסקית מפורטת, כולל תחזיות עתידיות, שמתבססות על נתונים מספריים מדויקים ככל האפשר.

האם זה מספיק?

ממש לא!

לא מומלץ לתת לכל אחד לייצג אתכם מול הבנקים. ליווי בנקאי לעסקים, שנעשה בצורה נכונה, יניב עבורכם את התוצאה הרצויה, אך הוא דורש ביטחון ומקצועיות, ייצוגיות וניהול שיח בשפה, שהבנקאי מבין ומכיר. כך אני דואגת לכך שידם של לקוחותיי תהיה על העליונה, ומגיעה עם יתרונות נוספים מול הבנקאים. הכרת המערכת הבנקאית, הכרת העולם העסקי ולמידת העסק של הלקוח שאני מייצגת מאפשרים לי לשלוט בפגישה מול הבנקאים, וכך להשיג עבור לקוחותיי את מבוקשם. בלי לגמגם ובלי להתחכם, המקצועיות מנצחת!

בעוד בעל העסק יכול להיות מופתע משאלותיו של הבנקאי או להתבלבל מהמספרים שהוא יציג לו, אני מסוגלת לראות את המציאות נכוחה, לענות על כל שאלה בצורה עניינית, מקצועית ומדויקת ולנתב את השיחה לאן שאני מעוניינת להגיע.

השאיפה שלי היא לדאוג לאינטרסים של הלקוחות שלי!

למרות שלבנקים יש אינטרס לסייע לבעלי עסקים ולתת להם הלוואות, שכן הם מרוויחים מכך לא מעט, הם לא נוטים לדאוג לאינטרס של הלקוח, כיוון שהוא לא תמיד משתלם להם. וכאן אני נכנסת לתמונה. עם יכולת משא ומתן וניסיון רב שנים בייצוג לקוחות עסקיים בבנקים, אני מבטיחה ללקוחותיי להשיג הרבה יותר ולהחזיר לבנק פחות ריביות עם פריסת תשלומים נוחה, שהעסק יכול לעמוד בה. הידע שלי והכלים שעומדים לרשותי מאפשרים לי לבנות תיק לקוח כמו שהבנקים אוהבים, להכין את הלקוח לקראת הפגישה ולייצג אותו באופן מקצועי, שיציג אותו הכי טוב שאפשר.

ויחסינו לא נגמרים כאן!

רוצים לנתב את ההשקעות של העסק שלכם באופן חכם ויעיל, שישיג את מטרות העסק ויממש את הפוטנציאל שבו מהר יותר? אני כאן לשירותכם. אתם מוזמנים להתייעץ איתי על בניית אסטרטגיה פיננסית לעסק שלכם, בניית תכנית עסקית, ניהול כספים נכון ונושאים נוספים, שגם יחסכו לכם המון משאבים וגם יאיצו את קצב ההתפתחות העסקית של העסק שלכם.