ניהול כספים במיקור חוץ  - האם אתם עומדים בקריטריונים?

כדי לדעת אם אתם זקוקים לשירות של ניהול כספים, רצוי לערוך בדיקה קצרה, שתאפשר לכם לוודא האם העסק שלכם זקוק לניהול כספים במיקור חוץ על-ידי מומחים. לכן, לפני שאתם פונים לקבלת השירות, בדקו:

  • האם אתם נמצאים עם יד על הדופק לגבי ההכנסות, ההוצאות והרווחים של העסק? הבקיאות צריכה להיות ברמה כמעט יומיומית, כדי לדעת מהו מצבכם הכלכלי בכל רגע נתון.
  • האם הנתונים שלכם אסופים במערכת ייעודית או טבלאות אקסל והאם אתם מסוגלים לקרוא את הנתונים ולהסיק מהם לגבי העתיד?
  • האם עברתם תהליך של ייעול ארגוני, במטרה להגדיל את רווחיות העסק, כולל ניתוח מדוקדק של כל הפעולות המתרחשות בעסק, עלותן והזמן שהן אורכות?
  • האם אתם פועלים בכל הערוצים השיווקיים העומדים לרשותכם באופן קבוע? והאם יש לכם אסטרטגיה שיווקית מסודרת בעלת מטרות ויעדים ברורים, אותה אתם מפעילים במגוון האפיקים על-מנת למקסם את התמורה להשקעה שלכם?
  • האם אתם בקיאים לפרטי פרטים בתנאים של כל מקורות המימון בישראל, לרבות סייגים, הטבות וכדומה?

אם עניתם על אחת מהשאלות האלו בשלילה, סימן שרצוי שתיעזרו בשירותי ניהול כספים חיצוני.

אל תתנו לעסק שלכם ליפול

רגע לפני שהעסק שלכם מתמוטט, זכרו: ייעוץ כלכלי לעסקים יכול להציל אתכם מקריסה כלכלית ורגשית ולהבטיח לכם המשך עתיד פיננסי מזהיר ונוח. גם אם כרגע נראה לכם שאין מוצא וכי אתם חייבים לסגור את העסק ואולי אפילו להכריז על פשיטת רגל, ייעוץ מדויק הוא לעיתים כל מה שצריך על-מנת להיחלץ מהמצוקה ולהמשיך בפעילות שגרתית. הבראה כלכלית של עסק ובכלל, היא תהליך שלעיתים אורך זמן ואינו מידי. יחד עם זאת, הסבלנות במקרה הזה משתלמת מאוד ואם תפנו לייעוץ ברמה גבוהה ותגייסו די אורך רוח, תמצאו את עצמכם שוב משגשגים ונהנים מפירות עמלכם, רווחים נאים וחסכונות משמעותיים.

פנו למומחים האמיתיים בנושא

כדי ליהנות מהפוטנציאל המלא של ניהול כספים במיקור חוץ, יש לפנות לחברה מקצועית בתחום, שתגלה מיומנות רבה בנושא הרגיש. ביניכם לבין מנהל הכספים שלכם צריך לשרור אמון מלא ואם אתם בוחרים בחברה חיצונית, אתם צריכים להיות בטוחים כי התחושה שלכם לגביה היא נכונה וכי הצוותים העובדים בה הם האנשים המתאימים ביותר כדי לשמש מורה הנבוכים שלכם בנושא של ההתנהלות הפיננסית. גם אנשי העסקים הדגולים ביותר, לא תמיד יודעים לנהל נכון את הכספים שלהם ולכן חשוב שתדעו שאם אתם חשים מבולבלים או מתוסכלים אל מול הררי הניירת, החישובים הסבוכים, הכפילויות וההוצאות, אתם לא לבד. גם חברות גדולות מאוד שוכרות שירותים של ניהול כספים ומומלץ לבחור בחברה בעלת וותק ומוניטין שבחרו בה לקוחות גדולים וחשובים במשק. חברה כזו תוכל להציע לכם גם מבחר שירותים משלימים, כגון גיוס אשראי לעסקים ושיפור תזרים המזומנים שלכם באמצעות פניה נכונה לבנקים, קרנות שונות ומקורות מימון חוץ בנקאיים. לאור כל זאת, בחרו בקפידה את החברה אליה אתם פונים במטרה להיחלץ מהמצב הכלכלי המורכב אליו נקלעתם ובחרו רק את זו שתפגין ידע מקצועי ורמת שירות גבוהה שיבטיחו המשך טיפול הולם בפנייתכם.